Sborová oznámení 20.5.18

Dnešní sbírka jde ve prospěch střediska Diakonie v Libici, kde potřebují nové vybavení kuchyně a jídelny v domově pro seniory.

Příští neděli budeme mít na obou místech čtenou bohoslužbu.

Tu další neděli, 3. června, budeme mít bohoslužbu pouze ve Džbánově - od 9h. Poslouží br. farář Roman Mazur, senior pražského seniorátu. Po bohoslužbě bude příležitost k setkání s hostem a informace ze synodu. Prosíme, abyste pamatovali na přípravu občerstvení.

Narozeniny v nadcházejícím týdnu:
Olga Hlávková z Voděrad
Ervín Trs z Jehnědí
Dominik Beneš z Voděrad
Anna Novotná z Jehnědí
Alena Fikejzová z Voděrad
Svatava Fikejzová z Jehnědí

Sborová oznámení 13.5. 2018

Ve středu máme biblickou hodinu v Ústí na husitské faře od 14h a potom od 18h biblickou hodinu pro střední generaci ve Džbánově.

V pátek od 14:30 se koná ev. bohoslužba v kapli Orlickoústecké nemocnice, interní oddělení, 3. patro.

Mládež se sejde v pátek od 18:15 ve Sloupnici.

V neděli budeme mít bohoslužbu na obou místech v obvyklou dobu. Bude to neděle svatodušní s Večeří Páně a sbírkou na Diakonii.

Do konce května probíhá Sbírka darů Jeronýmovy jednoty. Pamatujte prosím na ni.

Narozeniny v nadcházejícím týdnu:
Eva Cihlářová z Ústí
Martin Šplíchal z Vysokého Mýta